Imperiul Tracia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Alianta ZEU N de pe jocul Ikariam.
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 De ce?DE CE?!?!?!

Go down 
3 posters
AuthorMessage
FFOBV




Posts : 5
Join date : 2010-03-26
Age : 27
Location : In fata calculatorului

De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: De ce?DE CE?!?!?!   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitimeTue Apr 20, 2010 9:52 am

Voi sunteti niste copii\oameni care au avut probleme la "mansarda"! Voi stati mereu in fata calculatorului si va omorati ochii cu el Suspect pentru ca aveti ce aveti la etajul de sus al corpului. Pentru ce m-ati dat afara din alianta? Pentru ca am stat mai mult inactiv? Era pastele! Oameni buni, n-are voie omu' sa plece la bunici??? confused Buuuuuuuuun...
pana aici e ok ... m-ati m-ai dat afara... tot pentru asta...am aplicat din nou...toate (cat de cat) bune si frumoase...
DAR...Totusi nu distrugi pe cine a fost cu tine in alianta si ti-a fost prieten. Asta e dovada de proasta crestere si de pura nerusinare!!!!!!Vorbesc despre brand si george 957 (din alianta) care m-au atacat...nu pot sa le zic doar niste copiii cu probleme(ati fost la psiholog in ultima vreme?).Ii sfatuiesc sa arate ca au parinti care i-au educat si ca nu au acele probleme. Pot face asta (ei) cerandu-si iertare.
Back to top Go down
Stranger




Posts : 15
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Location : Iasi

De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: Re: De ce?DE CE?!?!?!   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitimeThu Apr 22, 2010 8:13 am

te-ai pus in modul vacanta?
poate de asta te-au dat afara Sad totusi mi se pare destul de aiurea faza cu atacarea
Back to top Go down
http://www.cstimisoara.forumz.ro
FFOBV




Posts : 5
Join date : 2010-03-26
Age : 27
Location : In fata calculatorului

De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: A cui e vina?   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:41 am

Poate e vina mea ca am fost dat afara(nu am intrat in modul vacanta ca mi-a cazut netu) dar am auzit de la cineva(nu dau nume:lol!Smile ca s-au sfatuit inainte ca sa ma atace. Acelei persoane i-a fost facuta propunerea sa ma atace si ea impreuna cu brand si george
Back to top Go down
Stranger




Posts : 15
Join date : 2010-03-22
Age : 30
Location : Iasi

De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: Re: De ce?DE CE?!?!?!   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:00 pm

ppppfff...ai incercat sa vorbesti cu ei dupa respectivul atac?
Back to top Go down
http://www.cstimisoara.forumz.ro
Angel Eyes
bRaNd



Posts : 7
Join date : 2010-03-21
Location : PARADIS

De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: INACTIVITATE!   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitimeFri Apr 23, 2010 3:23 pm

ai devenit inactiv si ai fost dat afara din alianta. oricine e liber sa te atace!! vreau sa fie sters acest topic , iar ffobv sa fie banat de pe forum pe motiv ca nu mai face parte din alianta zeu nord

AI AUZIT DE MODUL VACANTA???
Back to top Go down
Sponsored content





De ce?DE CE?!?!?! Empty
PostSubject: Re: De ce?DE CE?!?!?!   De ce?DE CE?!?!?! Icon_minitime

Back to top Go down
 
De ce?DE CE?!?!?!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Imperiul Tracia :: Sugestii & ideii-
Jump to: